אודות - Global Experience- גלובל חוויות

גלובל חוויות- טיולי תרבות ברמה גבוהה

קצת עלינו

אודותינו

גלובל חוויות

מתמחה בתיירות ייחודית ופותחת חלון

גלובל חוויות הינה חברה שמתמחה בתיירות ייחודית ופותחת חלון אחר למטייל הישראלי שמעריך ומחפש טיולי תרבות ונופש עם תוכן וחדשנות באיכות גבוהה. המרצים של גלובל הינם מומחים בעלי ניסיון וידע רב בתחומים שונים מעולם האקדמיה, היסטוריה, רפואה, מוסיקה, אופרות, ספרות, עיתונות, קולנוע ואקטואליה. בצוות החברה נמנים בעלי מקצוע ומדריכים מהשורה הראשונה בתחום התיירות המספקים את המוצר האיכותי והטוב ביותר ומייצרים עבורכם ריגושים וחוויות בלתי נשכחות.


.

העולם

העולם הוא התשוקה שלנו. ובכל יום אנחנו מתרגשים מחדש לארגן ולקחת אתכם איתנו לחוייה עולמית שונה, אחרת ומרתקת וכזו שנשארת הרבה אחרי שתפרקו את המזוודות. בכל אחד מהטיולים והסיורים שלנו מושקעת מחשבה רבה הן בבחירת היעדים, הן בפרטים הקטנים והן בתכנים העשירים של כל טיול, כדי שתוכלו לגלות ולראות את העולם מזווית ייחודית וחוויתית השונה מכל מה שהכרתם

החוויה

אנחנו מאמינים ששילוב מושלם בין יעד וסגנון הטיול למדריכים והמלווים המקצועיים והמנוסים שלנו המכירים אותו היטב, עושה את כל ההבדל. בזכות הידע הרב וההיכרות העמוקה של הצוות המקצועי המלווה את הטיול ומעניק לו תוכן עשיר ורלוונטי, לצד הקשרים ההדוקים שלנו עם גורמי תיירות בעולם והמקצוענות התפעולית והארגונית שלנו, מובטחת לכם חווית טיול חוצת גבולות.

גלובל חוויות מבית מונה טורס

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם ממש בקרוב

צוות גלובל תיירות

חווית הטיול שלכם מתחילה איתנו כאן

התקשרו עכשיו